Kalev/Cramo võttis Mirkovici hiilgemänguga Tartult revanši

-Branko Mirkovic | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas võtsid täna mõõtu tabelitipud Kalev/Cramo ja Tartu Ülikooli meeskond. Viimase omavahelise mängu võitis Tartu 75:73, kuid täna tunnistati põnevalt kulgenud kohtumises vastaste 90:82 paremust.

Tartu alustas mängu hästi ning pääses avaveerandil juba 19:10 juhtima. Cramo vastas seejärel aga 18:4 spurdiga ning poolajale mindi külaliste 51:47 juhtimisel. Enne neljanda veerandaja algust oli Cramo kümne punktiga ees, kuid peagi oli eduseis vaid 76:73. Cramo vastas seejärel 9:0 spurdiga ning Janar Taltsi ja Tanel Sokuta mänginud Tartut enam ohtlikule lähedale ei lastud.

Branko Mirkovic tõi võitjatele koguni 29 punkti ja andis 6 korvisöötu. Isaiah Briscoe lisas 16 silma, Bojan Subotici ning Martin Dorbeku arvele jäi vastavalt 12 ja 10 punkti. Võõrustajate parim oli 25 punktiga Vytenis Cizauskas. 16 silma jäi Carl Engströmi arvele ja 15 punkti lisas Kristjan Kitsing.

Turniiritabelis on Kalev/Cramo (20-1) jätkuvalt liider, Tartu (14-7) hoiab teist kohta.