Kalev/Cramol ei tekkinud hõredate ridade vastasseisus raskusi Tallinna Kalev/TLÜ-ga

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas teenis BC Kalev/Cramo järjekordse võidu, kui Tallinna Kalev/TLÜ alistati 97:64.

Valitsev Eesti meister võitis poolaja juba 20 punktiga. Kalev/TLÜ suutis kolmanda veerandaja küll 23:22 võita, aga kohtumise favoriit oli viimasel neljandikul 22:8 parem ning teenis kokkuvõttes 33-punktilise võidu.

Võitjate poolelt ei teinud kohtumises kaasa Martin Dorbek, Gregor Arbet, Janari Jõesaar ja Madis Soodla. Vastaste ridadest puudusid ka mitmed mängijad, kelle seas Reimo Tamm, Mario Paiste, Tom Kaldre ja Djordje Dzeletovic.

Branko Mirkovic oli Cramo parim 20 punkti. Isaiah Briscoe tõi 17 ja Bojan Subotic 15 punkti. Võrdselt 14 silma lisasid Erik Keedus ja Cedric Simmons. Vastaste poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani Kayel Locke ja Kristo Saage, kes viskasid vastavalt 19 ning 15 silma. Kaksikduubli tegi Bamba Fall 14 punkti ja 12 lauapalliga.

Kalev/Cramo (24-1) on põhiturniiri esikoha kindlustanud ning viimases mängus minnakse 4. aprillil vastamisi Rapla Avis Utilitase meeskonnaga. Tallinna Kalev/TLÜ (9-13) jätkab turniiritabelis viiendana.