Kuus kaugviset tabanud Kurg aitas Tarvase võidule, Reinar Halliku KK samuti edukas

-Mihkel Kurg | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas selgus kolmas poolfinalist, kui RSK Tarvas alistas 91:76 Keila Korvpallikooli ning seeria võideti kokkuvõttes 2:0. Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK suutis aga 96:74 TTÜ duubelmeeskonnast parem olla ning poolfinalist selgub otsustavas kolmandas mängus.

TTÜ teenis avamängus napi, 87:86 võidu, ja ka nüüd alustati kohtumist paremini, võites avaveerandi 26:18. Halliku KK vastas seejärel aga 19:10 veerandaja võiduga ning enne viimast kümmet minutit juhiti juba 20 punktiga. Külalised kaotusseisust enam välja ei suutnud tulla ja ka viimasel veerandajal tunnistati kodumeeskonna 25:23 paremust.

Markus Laanemets tõi Halliku KK-le 20 punkti (kolmesed 6/7) ning 9 lauapalli. Urmet Roosimägi lisas 19 ja Reinar Hallik 13 silma. Aleksander Oliver Hint oli kaotajate resultatiivseim 16 punktiga. Andres Andrei nimele jäi 15 silma.

RSK Tarvas teenis esimeses mängus Keila vastu 89:66 võidu ning kindlat minekut näidati ka järgmises vastasseisus. Poolaeg võideti 13 punktiga ja kuigi Keila oli järgmisel kahel veerandajal 22:21 ning 23:22 parem, siis Tarvas suutis eduseisust lõpuni kinni hoida.

Võitjate parimana viskas Mihkel Kurg 25 punkti (kolmesed 6/7). Ander Talu lisas 20 silma ning Randel Rainer Lille arvele jäi 17 punkti. Keila eest viskas Norman Rüütsalu 21 punkti, Kevin Sepik lisas 17 silma.

Poolfinaalis läheb Tallinna Kalev/TLÜ II vastamisi BC Viljandi/telliauto.ee võistkonnaga ning RSK Tarvas kohtub Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK – TTÜ KK II paari võitjaga.