Kalev/Cramol ei tekkinud ka neljandal korral Valga-Valka meeskonnaga probleeme

-Isaiah Briscoe | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga kolmapäevases ainsas mängus teenis BC Kalev/Cramo suure, 87:54 võidu kodumeeskonna Valga-Valka Maks&Mooritsa üle. Valitsevale Eesti meistrile oli see neljas omavaheline võit sel hooajal piirilinna tiimi vastu.

Cramo võitis avaveerandi 28:17, kuid teisel veerandajal oli mäng võrdsem ning külalised suutsid eduseisu kasvatada kolme punkti võrra. Kolmanda veerandaja keskpaigas jõudis Valga üheksa punkti kaugusele, misjärel vastas Cramo 11:4 spurdiga ja võitis viimase neljandiku koguni 23:9.

Võitjate poolelt säras Isaiah Briscoe 24 punkti, 7 lauapalli ja 6 korvisööduga. Branko Mirkovic lisas 13 silma. Valgale tõid võrdselt 10 punkti Maris Ziedins ja Kristaps Miglinieks.

Turniiritabelis on Kalev/Cramo (21-1) esimesel kohal, Valga-Valka (11-12) jätkab neljandana.