fbpx
Close

Merike Anderson kaotusest karikasarjas: liiga palju on olnud korvpallivälist jama

-Merike Anderson | Foto: Castors Braine

-Merike Anderson | Foto: Castors Braine

Belgia naiste karikavõistlustel jäi Merike Andersoni kodunaiskond Castors Braine eelmisel nädalavahetusel toimunud finaalturniiril üllatuslikult karikavõiduta, kui poolfinaalis kaotati hilisemale tšempionile Namurile 61:63.

“Nad olid meist seekord paremad, me ise eksisime lihtsates olukordades ja kerged pallikaotused. See hooaeg on olnud minu jaoks üks keerulisemaid ja eks igas klubis on omad mured ja rõõmud. Ka meil on kahjuks liiga palju olnud korvpallivälist jama. Aga meedia ei ole koht, kus neid asju peaks lahkama, las see jääb meie klubi riietusruumi. Võib-olla kunagi tulevikus saan ma raamatu kirjutada oma kirevast Belgia karjäärist,” sõnas Anderson portaalile Korvpall24.ee.

Kui Belgia meistriliigas on klubi kulgenud aastaid kaotuseta ning eesmärk on jõuda 175. järjestikuse võiduni, siis karikavõistlustel on sisse lipsanud ebaõnnestumisi, nagu ka nüüd.

“Kõik räägivad, et me oleme alistamatud, aga paraku on meil ka nõrgad küljed ja laupäeval me kaotasimegi. Nagu ütlesin, meil on omad mured ja rõõmud ning selles poolfinaalmängus juhtus vaheajale minnes üks intsident, mis pani meie esitusele väga suure pitseri ja sealt ka kaotus. Aga see teema jääb siseringi,” ei soovinud kogenud Anderson seda teemat rohkem avada.

“Tuleb ikka edasi minna! Hooaja lõpuni on jäänud 5-6 nädalat ning minul on motivatsiooni kuhjaga. Eks ikka oli pettumust, aga pühapäeval sõime koos fännidega õhtust ja rääkisime asjad läbi ning tujud olid siis juba paremad. Ega see veel maailma lõpp ei ole, kaotada tuleb ka osata ja sellest õppida ja tagasi tulles veel tugevam olla,” rääkis eestlannast tagamängija.

Anderson on igal juhul seda meelt, et hooaeg tuleb meistritiitliga lõpetada: “Tiitleid võita on kergem kui neid kaitsta, kuid mina isiklikult annan endast kõik, et meistritiitel klubile tuua ja see karika poolfinaali kaotusehäbi maha pesta.”

scroll to top