fbpx
Close

Ülikogenud Merike Anderson ketse varna ei viska: ühe hooaja teen kindlasti veel!

-Merike Anderson | Foto: imago images/Jan Huebner/Scanpix

-Merike Anderson | Foto: imago images/Jan Huebner/Scanpix

Koguni 15 hooaega välismaal korvpalli mänginud Eesti koondislane Merike Anderson pallis lõppenud hooajal kahes Saksamaa kõrgliiga klubis – hooaja esimese poole Kelternis ja edasi kuni koroonaviiruse poolt tekitatud probleemideni Saarlouisis.

“Olude sunnil pidin enamiku hooajast Kelternis ja ka Saarlouisis mängima “nelja” positsioonil, mis on minu karjääris väga uus kogemus. Kelternis võib-olla ei tulnud see nii hästi välja, sest ei saanud eriti palligi. Aga Saarlouisis asi toimis ja tundsin end väga hästi. Ega ma veel ketse varna ei viska – teen ühe hooaja kindlasti veel! Eks siis aeg näitab, kuhu ja mismoodi edasi,” rääkis kogenud tagamängija ERR-ile.

Väga võimalik, et Andersoni karjäär jätkubki Saarlouisis. “Kui ma Saarlouisi võistkonda läksin ja esimese treeningu ära tegin, siis tundus, et nad tahavad, et ma jätkaks ka järgmine hooaeg.”

“Olude sunnil oleks võistkond pidanud langema teise liigasse ja see mind ei ahvatlenud,” tunnistas eestlanna. “Aga võib öelda, et tänu koroonaviirusele jäeti asetus samaks ja kõik võistkonnad jätkavad meistriliigas. Sealt on pakkumine tulnud, hetkel ootan, mul aega on. Vaatame! Suure tõenäosusega, võimalik, et jätkan. Mulle seal meeldis ja treener ootab mind väga tagasi.”

Loe täispikkuses ERR-i spordiportaalist…

scroll to top