Pulk ja Hannover olid lähedal Saksamaa kõrgliiga liidri alistamisele

-Janne Pulk | Foto: Siim Semiskar

Nädalavahetusel pidid mõlemad Saksamaa naiste kõrgliigas mängivad eestlannad tunnistama vastaste paremust ning võtma vastu kaotuse.

Laupäeval kohtusid Merike Anderson ja Saarlouis tabeli kuuenda USC Freiburg klubiga, kellele kaotati 48:60 (10:20, 12:10, 16:14, 10:16).

Anderson viibis platsil 21 minutit ning sai selle ajaga kirja 6 punkti (2 kolmest), 2 lauapalli ja 2 isiklikku viga. Naiskonna peale jagunesid punktid võrdselt, Cherise Janine Beynon viskas 8, Nadjeschda Ilmberger 8, Jessica Kovatch 7 punkti. Vastaste poolel tegi võimsa kaksikduubli Samantha Jean Fuehringi, kes viskas klubi pooled ehk 30 punkti (kahesed 9/16, kolmesed 3/7, vabakad 3/5) ja võttis 15 lauapalli.

Pühapäeval olid Janne Pulk ja Hannover vastamisi Merike Andersoni eelmise klubi Kelterniga. Liiga liidri alistamisele oldi küll lähedal, kolmas veerand kaotati vaid 2 punktiga ja viimane veerand võideti, kuid siiski tuli võstu võtta kaotus 67:78 (10:15, 18:25, 21:23, 18:15). Keltern võttis sellega ühe kaotuse kõrvale 18. võidu.

Pulk viskas 33 minutiga 9 punkti (kolmesed 2/9, vabavisked 3/4) ning sai kirja ühe lauapalli, ühe vaheltlõike ja 2 isiklikku viga. Hannoveri parim oli Aliaksandra Tarasava 22 punktiga, Morgan Pullins lisas 13 punkti. Kelterni suurim skooritegija oli Brittany Brown, kes tabas 21 punkti.

Tabeli seis on jäänud samaks, Hannover on 11 võidu ja 8 kaotusega 5. kohal, Saarlouis 3 võidu ja 16 kaotusega viimasel ehk 12. kohal.