fbpx
Close

Lepingut pikendanud Merike Anderson tahab Belgias jõuda 175. järjestikuse võiduni

-Merike Anderson | Foto: ERR

-Merike Anderson | Foto: Siim Semiskar

Kauaaegne Eesti korvpallikoondislane Merike Anderson otsustas veel aasta võrra pikendada oma lepingut praeguse koduklubi Castors Braine’iga.

“Kui sulle klubi pakub võimalust mängida eurosarjas, siis tuleb sellest kinni haarata,” lausus 36-aastane korvpallur ERR-ile. “Kuna olen füüsiliselt ja vaimselt valmis ka järgmisel hooajal endas kõik andma, siis miks mitte?”

Oma rolliga võistkonnas jääb ta rahule. “Kui arvestada, et ma mängisin kõik 14 Euroliiga mängu keskeltläbi 20 minutit mängus, siis ei ole see mitte paha,” lausus Anderson.

Järgmisel hooajal ootavad naiskonda ees muutused. “Nii palju on teada, et uuel hooajal on uus peatreener, kelleks on belglane. Mina isiklikult teda ei tunne, aga eks siis septembris saab tundma hakata.”

Kuigi Euroliigas tänavu kõige paremini ei läinud, siis kohalikul tasandil on eestlannal ja Castors Braine’il veel üht-teist tõestada. “Loomulikult võita meistritiitel ja Belgia karikas,” sõnas ta. “Alla selle ei olegi muud varianti. Pärast 2013. aastat, kui siia tulin, oleme klubiga meistriliigas võitnud järjest 125 mängu. See on omamoodi rekord. Püüaks seda joont hoida ja arvan, et järgmisel hooajal 175 mängu järjest kätte saada.”

scroll to top