fbpx
Close

34 minutit platsil rassinud Reinar Hallik: kõik vanad vigastused andsid korraga tunda

-Reinar Hallik | Foto: Siim Semiskar

-Reinar Hallik | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas tehti kolmapäeval algust kaheksandikfinaalidega, milles Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK oli võõrsil 75:67 üle KK Viimsi/Kesklinna KK-st. Endine Eesti koondise ääremängija Reinar Hallik tõusis 19 punktiga oma tiimi resultatiivseimaks.

“Timmisin vormi nii heaks, et täna kõik kohad valutavad mängust. Täiesti ulme!” sõnas Hallik naljatades portaalile Korvpall24.ee. “Pärast mängu oli keel vestil ja selg, liigesed ja kõik vanad vigastused andsid korraga tunda. Nagu oleks Eesti koondise kuulsas surmalaagris olnud.”

Kuna Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK meeskonnal olid mõned mängumehed puudu, siis pidi Hallik enda sõnul mängima tavapäratult palju minuteid – 34.

Hallik tunnustas ka KK Viimsi/Kesklinna KK poisse, kes tegid tema sõnul väga südika mängu: “Noored mängisid hästi, nende võistkond on õigel teel! Meie esitus oli kehvapoolne, liiga palju (21 – toim.) tegime pallikaotusi.”

Seeria kordusmäng peetakse Jõhvi spordihallis 16. märtsil kell 20.

“Loodan, et kodumängul leiavad kõik meie fännid tee saali, sest meil on seda toetust vaja. Eriti minul on vaja, et ma kestaks seal väljakul,” sõnas Hallik, kes tahab tänavusel hooajal oma võistkonda väljakul aidata nii kaugele kui tiivad kannavad.

scroll to top