Merike Anderson on Saksamaal uues klubis hea hoo sisse saanud

-Merike Anderson | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa kõrgliigas uues klubis mängiv Merike Anderson pidi nädalavahetusel peetud mängus vastu võtma kaotuse. Saarloius kaotas tabelis  koht eespool olevale Halle klubile 68:77.

Saarloius alustas mängu tugevalt ning esimesel veerandil võeti võit 23:14, kuid järgmised kolm veerandit jäädi vastastele alla (14:20, 17:24, 14:19) ning mäng lõppes kaotusega.

Anderson on uues klubis hea hoo sisse saanud ning oli üks kahest, kes kahekohalise punktisummani jõudis. Eestlanna viibis platsil 25 minutit ning viskas 18 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 3/8, vabavisked 7/8), võttis 6 lauapalli ning tegi 4 viga. Cherise Janine Beynon jõudis kaksikduublini visates 21 punkti ja võttes 10 lauapalli.

Halle parimad punktitoojad olid Cori Coleman 20 punkti ja Jordan Korinek 17 punktiga. Kaksikduublini jõudsid kaks naist, Christin Yuri Mercer viskas 15 punkti ja võttis 10 lauapalli, Snezana Aleksice vastavad numbrid olid 10 ja 12.

Saarloius jätkab tabeli viimasel ehk 12. kohal, Halle tõusis võiduga 10. positsioonile. Järgmine kohtumine Saarloius jaoks leiab aset 9. veebruaril, kui vastamisi minnakse koht kõrgemal oleva USC Heidelberg naiskonnaga.