Kalev/TLÜ suurelt alistanud Rapla viis veerandfinaalseeria otsustavale mängule

-Devonte Upson | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga veerandfinaalis võitis Rapla Avis Utilitas võõrsil kindlalt, 93:64 Tallinna Kalev/TLÜ võistkonda. Seerias 0:2 kaotusseisu jäänud Rapla suutis seega 2:2 peale tulla ja otsustava viienda mängu välja võidelda.

Kodumeeskond oli juba avaveerandil suurtes raskustes, mis kaotati 12:29. Poolajaks suutis Rapla visata 55 punkti ning sai kätte 28-punktilise eduseisu. Kolmanda veerandaja lõppedes oli Kalev/TLÜ juba 48:78 kaotusseisus ning külalised teenisid kokkuvõttes 29-punktilise võidu.

Võitjate eest viskas Nolan Cressler 24 punkti. Dominique Hawkinsi arvele jäi 19 silma, 8 lauapalli ja 8 resultatiivset söötu. Kalev/TLÜ parimatena tõid 11 punkti Kayel Locke ja Kiur Akenpärg.

Seeria otsustav kohtumine, milles selgub poolfinalist, toimub 29. aprillil Raplas.