Kullamäe pääses Rocketsi napis kaotusmängus Euroliiga klubi vastu platsile

-Kristian Kullamäe | Foto: Jacob Schröter/Rockets Facebook

Saksamaa korvpalli meistriliigas tegid Kristian Kullamäe ja Öttinger Rocketis võõrsil hea esituse Bambergi Brose Basketsi vastu, kuid vastu tuli võtta siiski valus, 80:85 kaotus.

Bamberg võitis avaveerandi 24:23 ja tegi poolajaks suure vahe sisse teisel veerandajal, mis kuulus neile koguni 24:8. Rockets vähendas seejärel kaotusseisu 11 punktile ja ka viimasel neljandikul oldi 27:21 paremad. Kokkuvõttes see siiski neid ei aidanud ja vastu tuli võtta viiepunktiline kaotus.

Kristian Kullamäe pääses väljakule kolmeks minutiks, kuid punktiarvet ei avanud, eksides ainsal kaugviskel. Selle ajaga võttis ta siiski ühe lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu.

Daniel Hackett viskas Bambergi eest 15 punkti, Augustine Rubit lisas 14 silma. Rocketsi parimad olid Andreas Obst ja Jerome Randle vastavalt 19 ning 17 punktiga.

Turniiritabelis on Rockets (7-25) 18 meeskonna seas eelviimasel kohal. Bamberg (20-12) jätkab viiendana.