Mailis Pokk viskas 16 punkti ja aitas Kelterni finaalseeria avamängus võidule

-Mailis Pokk | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa naiste korvpalli meistriliiga esimeses finaalmängus alistasid Mailis Pokk ja Keltern koduväljakul 77:64 Wasserburgi võistkonna.

Keltern alustas kohtumist paremini, võites avaveerandi 24:16 ja poolajaks oli nende eduseis juba 18-punktiline. Ülejäänud kahe veerandajaga külalised vähendasid vahet küll viie silma võrra, aga kokkuvõttes sai Keltern ikkagi 13-punktilise võidu kätte.

Mailis Pokk teenis mänguaega pea 31 minutit ja viskas selle jooksul 16 punkti (kahesed 5/7, kolmesed 2/9). Tema arvele jäi veel 6 lauapalli, üks korvisööt, üks vaheltlõige ja 2 isiklikku viga.

Võitjate parim oli 25 punkti toonud Amber Orrange. Jasmine Thomas lisas 12 punkti ja 11 lauapalli. Vastaste eest viskas koguni 31 punkti Monique Marie Reid. Rebecca Tobin tõi 11 silma ja 10 lauapalli.

Võistkonnad lähevad uuesti vastamisi 29. aprillil.