Kaspar Kitsing viskas Itaalia tippklubis oma esimesed punktid

-Kaspar Kitsing | Foto: Ciamillo/aquilabasket.it

Itaalia kõrgliigaklubide (Serie A) osavõtul Cantus toimunud X Lombardia karikaturniiri lõpetas Kaspar Kitsingu koduklubi Trento Dolomiti Energia neljanda kohaga, kui pühapäeval toimunud kohamängus jäädi alla Cremona Vanolile 70:93 (17:20; 16:17; 12:30; 25:26). Tasavägiselt kulgenud avapoolaja järel otsustas Cremona kohtumise saatuse 3. veerandajal, kui peamiselt kolmepunktivisete toel turvaline vahe sisse mängiti.

Enne turniiri oli Kitsing Korvpall24.ee portaaliga rääkides seda meelt, et mängida ta peaks saama, kuna Trento tiimis on hetkel seisud hõredad. Cantusse turniirile läksid vaid esiviisiku jagu põhimehi, hooaja eelseks perioodiks tiimi võetud ameeriklasest uustulnuk Marcus LoVett ja mitmed noormängijad.

Kui laupäeval 58:78 lõppenud kohtumises Varese vastu Kitsingul 11 mänguminuti jooksul punktiarvet avada ei õnnestunud (kahesed 0/1, kolmesed 0/2; 1 lauapall ja 2 söötu), siis täna kogunes mänguaega 16 minutit ning kontosse jäi 4 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 0/1, vabavisked 2/2) ja üks tulemuslik sööt.

“Päris uskumatu tunne, et sellise tippklubi eest esimesed punktid visatud. Polegi nagu kohale jõudnud veel. Istusin pärast mängu riietusruumis ja tundsin kuidas see kõik andis nii palju motivatsiooni juurde,” kommenteeris Kitsing pärast pühapäevast mängu Korvpall24.ee portaalile.

Serie A uus hooaeg algab 7. oktoobril, kus avavoorus on Trentol võimalus Cremonalt magus revanš võtta.