fbpx
Close

Kas Siim-Sander Vene jätkab uuel hooajal Vareses? Klubi tahaks, Vene tahaks ja fännid tahavad väga!

-Siim-Sander Vene | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Eesti korvpallikoondise 31-aastasel liidril Siim-Sander Venel oli tänavu mitmetahuline ja heitlik hooaeg. Esimesed kuud Prantsusmaa kõrgliigaklubis Limoges lühilepinguga üht vigastatud mängijat asendades läksid mänguminutite mõttes luhta, aga hooaja teine pool endale hästi tuttavas Itaalia kõrgliigatiimis Varese liigitub ilmselt õnnestumiste hulka.

Kolmandat puhku Põhja-Itaalia klubi eest pallinud 203 cm pikkune ääremängija on ka kõigil kolmel korral oma keskmiseid näitajaid selgelt parandanud. Tänavu hooaja keskel tabeli põhjas virelenud Varese tiimile uue hingamise anda aidanud Vene kogus tänavu Serie A-s 18 kohtumisega keskmiselt 28,2 minutit, 12,3 punkti, 4,6 lauapalli ja 1,6 resultatiivset söötu.

Need numbrid ja Vene üldine mäng avaldasid hetkel tegevjuhi ametikohta täitvale ning lähiajal ka klubi suuromanikuks saavale Luis Scolale ning teistele otsustajatele nii palju muljet, et väidetavalt kuluaarides räägitakse eestlase klubis jätkamise teemadel. Kõvasti hagu annavad jutule alla ka tiimi fännid, kes igal juhul soovivad Vene naasmist ka uuel hooajal.

scroll to top