fbpx
Close

Siim-Sander Vene selgitab Varese peatreeneri ootamatut vallandamist ja selle võimalikke tagajärgi

-Siim-Sander Vene | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Itaalia kõrgliigaklubi Varese vallandas sel nädalal enamusele üllatuslikult hollandlasest peatreeneri Johan Roijakkersi, kuigi poole hooaja pealt klubisse tulnud mehe käe all oldi vahepeal suurepärases hoos. Väidetavalt oli põhjuseks mehe liiga “karvane” kõnepruuk teatavate mängijate suunas minutilistel mõttepausidel, mis lõi tiimi ja peatreeneri vahele kiilu.

Ametlikus pressiteates jäi Varese klubi üsna kidakeelseks, kui vallandamise põhjuseks kirjutati, et peatreeneri tegevus “polnud samal joonel klubi printsiipidega”. Meeskonna juhendamise võtab üle senine abitreener Alberto Seravalli, kes sai ajutiselt tiimi eesotsas olla ka kohtumises Veneetsia vastu, kui eelmine peatreener oli lahti lastud ja Roijakkers oli küll juba kohal, aga istus veel tribüünil.

Korvpall24 uuris Vareses mängivalt Eesti korvpallikoondise ühelt liidrilt Siim-Sander Venelt, mismoodi tema peatreeneri vallandamist kommenteerida saab ja kas Varesenews.it portaali info vastab tõele, et hollandlasele sai saatuslikuks viimases kohtumises Trieste vastu minutilise mõttepausi ajal mängijatele karjutud laused “don’t be a f***ing p***y” or “you produce s**t” ning pikal vaheajal riietusruumis kasutatud veel hullem sõim.

scroll to top