Keltern pani enne otsustavaid karikakohtumisi Janne Pulga endise koduklubi mängleva kergusega selili

-Mailis Pokk (#11) ja Janne Pulk (#13) ning Kelterni korvpallinaiskond | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

Saksamaa kõrgliigas pidas oma selle hooaja eelviimase põhiturniiri kohtumise Kelterni Rutronik Stars, kelle ridasid esindavad ka Eesti koondislased Mailis Pokk ja Janne Pulk. Bundesligat veenva eduga juhtiv Keltern väljus võitjana ka lahingust Hannoveri vastu. Janne Pulga endisest koduklubist käis Kelterni jõud kodusaalis üle numbritega 93:57 (28:17, 21:10, 20:16, 24:14).

Liigatabeli esimese ja eelviimase vahel tehti sotid selgeks oodatult juba esimese poolajaga, mille võitis Keltern 49:27. Suure mängulise ülekaalu tõttu said kõik 11 nimekirjas üles antud pallurit Kelterni poolelt väljakule kauemaks kui 10 minutiks.

Mailis Pokk viibis väljakul veidi rohkem kui 16 minutit, mille jooksul viskas 12 punkti ja jagas ühe korvisöödu. Janne Pulk pääses väljakule 14 ja pooleks minutiks, mille jooksul kogus oma arvele 3 silma ja samuti ühe korvisöödu.

Kelterni resultatiivseimaks tõusis Krystal Vaughn 16 silmaga. Deura Milica toetas 13 silmaga. Külaliste poolelt kogus ainsana kahekohalise punktisumma 10 silma visanud Mia Masic.

Enne play offide algust on Kelternil mängida liigas veel üks kohtumine, kui peetakse järgi kohtumine Nördlingeni vastu.

Sel nädalavahetusel, 20.-21. märtsil, seisab Kelternil ees aga tihe heitlus liigakarika peale. Keltern tõstis mäletatavasti karika pea kohale läinud aasta oktoobri lõpus ja astub seeläbi Final Fouri poolfinaalis võistlustulle tiitlikaitsjana. Kelternis peetava TOP 4 turniiri poolfinaalis astub võõrustajatele laupäeval vastu igipõline konkurent Wasserburg TSV 1880, kellega kohtuti ka oktoobrikuises finaalis. Teises poolfinaalis kohtuvad omavahel Heidelbergi Bascats ja Osnabrücki GiroLive Panthers.