fbpx
Close

Keltern võitis kontrollturniiri, Janne Pulk pani finaalis peo püsti

Avatar
-Janne Pulk | Foto: Siim Semiskar

Kelterni Rutronik Stars pole enne 24. oktoobril algavat Saksamaa kõrgliigat aega raisanud vaid mänginud mitu edukat kontrollkohtumist, milles olulist rolli on edendanud Eesti koondislased Mailis Pokk ja Janne Pulk.

Oktoobri esimesel õhtul pidas Keltern sõpruskohtumise Saarlousi Royalsi vastu, keda võideti kodusaalis 64:55. Eestlannadest tõi võitjate kasuks Mailis Pokk 3 ja Janne Pulk 2 punkti. Kelterni vedasid Josipa Pavic ja Andrijana Cvitkovic 13 ja Krystal Vaughn 11 silmaga.

3. oktoobril jäädi võõrsil Freiburgi Eisvögelile suurelt 55:76 alla. Eesti koondislastest sai käe valgeks Pokk, kelle arvele kogunes 4 punkti. 20-aastane Pulk punkte ei visanud. Kelterni poolelt said kahekohalise punktiarvu kokku Vaughn ja Emmanuella Mayombo 11 silmaga.

Päev hiljem, 4. oktoobril, tegi silmapaistva mängu Janne Pulk, kui aitas 14 punktiga alistada teistkordselt Saarlousi Royalsi. Seekordsed võidunumbrid võõral väljakul olid 82:66. Lisaks 14 silmale noppis Pulk ka 3 lauapalli. Kelterni resultatiivseimad naised olid Krystal Vaughn ja Harriet Bende Belobi-Nawezhi vastavalt 18 ja 17 punktiga. Mailis Pokk punkte ei visanud.

Läinud nädalavahetusel osales Kelterni Rutronik Stars kontrollturniiril Heidelbergis. Laupäeval kohtuti Marburgi Blue Dolphinsi naiskonnaga, kelle üle saavutati 73:64 võit. Pulk aitas Kelterni 8 ja Pokk 3 silmaga. Naiskonna parimaks kerkis Milica Deura 16 punktiga.

Pühapäevases finaalis astus eestlannade koduklubile vastu Göttingen, kes oli poolfinaalis alistanud kohaliku Heidelbergi. Kelterni 10:0 algus käristati lõpuvileks pea kahekordseks ja mäng võideti tulemusega 89:70.

Suurepärase partii tegi naiskonna noorim mängija Janne Pulk, kes viskas 19 punkti. Lisaks suurele punktisaagile noppis eestlanna ka 5 lauapalli. Andrijana Cvitkovic lisas 18 ja Krystal Vaughn 11 silma. Mailis Pokk ja Harriet Bende Belobi-Nawezhi said puhkust ja finaalis ei osalenud.

Win and 1st place! ⭐🤩 #heidelbergtournament#oneteamstrongteam#rutronikstarskeltern

Posted by Rutronik Stars Keltern on Pühapäev, 11. Oktoober 2020

 

scroll to top
Inline
Inline