fbpx
Close

Keltern võitis lähirivaali, Mailis Pokilt resultatiivne esitus

Avatar
-Mailis Pokk | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

Saksamaa kõrgliiga liider Kelterni Rutronik Stars teenis reede õhtul oma hooaja 17. võidu. Mailis Poki ja Janne Pulga koduklubi võitis kodusaalis liigatabelis kolmandal positsioonil paiknevat Hernerit numbritega 85:75 (24:15, 16:22, 23:18, 22:20).

Külalistest selgelt lauavõitluses üle olnud Kelterni pallurite saagiks langes 37 palli. Herneri mängijad noppisid 22 lauda. Kelterni ja ühtlasi ka kogu kohtumise resultatiivseimaks mängijaks kerkis ameeriklanna Krystal Vaughn 29 silmaga. Talle järgnes ungarlanna Alexandria Kiss-Rusk 15 punktiga.

Kelterni tulemuslikkuselt kolmandaks palluriks kerkis Eesti koondislane Mailis Pokk, kes veidi enam kui 31 väljakul viibitud minutiga viskas 11 punkti. Lisaks võttis Pokk maha ühe lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja andis kolm korvisöötu. Teine Eesti koondislane Janne Pulk väljakul ei käinud.

Ühtlaselt skoorinud Herneri poolelt viskasid võrdselt 19 punkti Laura Westerik ja Loryn Goodwin.

Keltern on kogunud 17 võitu ja 2 kaotust ning jätkab Bundesligas 12 naiskonna konkurentsis liidrikohal. Homme sõidab Keltern Osnabrücki, kus neid ootab külla liigatabeli neljas GiroLive Panthers.

scroll to top
Inline
Inline