fbpx
Close

Korralik autotelk pakub mõnusaid elamusi ja aitab raha säästa

-iKamper autotelk

-iKamper autotelk

Telkimine on peaaegu kõigi laste jaoks üks väga põnev ja oodatud tegevus, kuid täiskasvanuna reeglina vaimustus jaheneb, kuna hakkame märkama erinevaid väikeseid miinuseid, mis paratamatult telkimisega kaasas käivad. Nüüd on Eestis mugavalt saadaval iKamperi autotelk, mis muudab telkimise lihtsamaks ja mõnusamaks.

“Tegemist on 4-5 inimesele mõeldud auto katusetelgiga ja sellel on tavaliste maapinnale asetatavate telkide ees mitmeid olulisi eeliseid,” rääkis Korvpall24.ee portaalile iKamperi autotelgi maaletooja Aivar Alumets pakutavast tootest.

Korvpall24.ee lugejatele on artikli lõpus sooduspakkumine!

Plussidena tavatelgi ees tõi ta muuhulgas välja näiteks püstitamise ja kokkupanemise kiiruse, suurema vabaduse telkimiskoha valikul, suurema turvalisuse loomade ja putukate vastu ja mitmed teised mõnusad mugavused.

“Näiteks, olukord elust enesest – sõidad mere äärde looduskaunisse kohta telkima ja vaikust nautima, kuid sinu kõrvale tuleb üks seltskond pidutsema. iKamperi telgi paned paari minutiga kokku, sõidad autoga veidi eemale teise kohta ning paned minutiga telgi uuesti üles. Tavatelgiga oleks see kordades keerulisem ja ajamahukam,” selgitas Alumets.

Tema sõnul on rännumeeste jaoks suureks plussiks just see, et pole vaja enam otsida sobivat telkimiskohta, sest vajadusel saab öö veeta ka kasvõi parkimisplatsil, kuna telk käib lahti auto katuse kohale.

Tegemist on justkui ka “kaks ühes” tootega, kuna telk käib ümbrise küljest ära ning pärast kogu sisu eemaldamist toimib auto katusel olev ümbris suusaboksina.

“Kui nii mõelda, siis saab autotelgiga mitmel moel raha säästa. Esiteks aitab see reisides hotellide pealt säästa, kuna paljudes kohtades on just eriti suvel ööbimiste hinnad kallid. Teiseks, talvisel ajal jätad telgi koju ja kasutad seda suusavarustuse transpordiks,” vaatas Alumets asjale ratsionaalse pilguga.

“Telk kannatab ära kuni 150 kilo kaaluva inimese ning kokku on kaalupiiranguks 400-500 kg. See on väga korralik number,” kiitis Alumets, kes avastas Lõuna-Koreas toodetud telgid tänu ühele heale tuttavale, kes viis ta kokku Läti partneriga. “Ma sattusin kohe vaimustusse, sest tõesti on vinge asi. Hind ei ole muidugi odav, aga kvaliteet maksabki. See geniaalne lahendus ja mugavus on seda väärt.

Alumets on müüdava telgi ka ise ära proovinud, kui sai telkimisrõõme nautida tõsist suveäikest pakkunud ilmaga: “Ruumi on ikka tohutult palju. Mees, naine ja kolm väikest last mahub rahulikult sinna magama. Öösel telgist välja käia ja mööda redelit alla astuda oli isegi mugavam, kui mööda maad väikesest telgiuksest otse märja muru sisse roomata.”

Kui taevast alla sadav vesi tundus esialgu hullumeelne, siis telgis oli olusid arvestades väga rahulik: “Telk osutus täielikult vee- ja tuulekindlaks ning valgel suveööl magamine oli väga mõnus, kuna telgis on täiesti pime. Romantikud saavad soovi korral katuseaknalt katte eest ära võtta ning tähti vaadata.”

Alumetsa hinnangul sobib autotelk ka loodusfotograafidele varjendiks: “Pargid auto sobivasse kohta ära ja jääd ootama. Telgil on kahel pool külgedes lahti käivad aknad, kust saab sobivat hetke varitseda.”


Lisainfot iKamper autotelgi kohta saab meiliaadressil aivar@artal.ee või telefonil +372 5666 1831.

Kõigile Korvpall24.ee portaali lugejatele on maaletoojal eripakkumine, kui sooduskoodi “Korvpall24” abil saab toote hinnast 10% alla! Sooduspakkumine kehtib kuni 30. juunini.

scroll to top