Visketabavusega hädas olnud Mikk Jurkatamm ei suutnud Bolognat võidule aidata

Bologna Virtus U20 ja Mikk Jurkatamm (nr 22) | Foto: Ekraanitõmmis

Itaalia korvpalli U18 meistrivõistluste finaalturniiri veerandfinaal lõppes Mikk Jurkatamme ja Bologna Virtuse jaoks kaotusega, kui tunnistati Joonas Riismaa koduklubi Siena Mens Sana Basketball Academy 90:81 paremust.

Mängu 15:14 juhtima läinud Bologna siirdus poolajale kuuepunktilises kaotusseisus ja sama vahega mindi vastu ka viimasele neljandikule. Skoorirohkelt kulgenud järgmise kümne minuti jooksul viskas Siena 28 silma Bologna 25 vastu ja teenis sellega kokkuvõttes üheksapunktilise võidu.

Algviisikus platsile jooksnud Mikk Jurkatamm mängis Bologna eest ligi 20 minutit ja viskas selle ajaga 8 punkti (vabavisked 3/4, kahesed 1/5, kolmesed 1/6). Lisaks võttis ta 4 lauapalli, andis 3 korvisöötu, tegi 3 pallikaotust ja sooritas 5 isiklikku viga. Meeskonna suurim punktitooja oli Gora Camara, kelle arvele jäi 22 punkti ja 15 lauapalli.

Siena resultatiivseimaks kerkis Manuel Saladini, kes viskas koguni 32 punkti. Joonas Riismaa on hädas vigastusega, kuid protokolli järgi käis neljaks sekundiks siiski platsil.