fbpx
Close

Kuidas harrastussportlasena taastuda nagu proff ning kontoritöötajana parandada õhtust enesetunnet?

Tõsiselt treeningutesse ja võistlustesse suhtuvate harrastussportlaste elu on läinud tunduvalt lihtsamaks, kui professionaalsel tasemel taastumisvahendid on saanud kõigile jõukohaseks. Näiteks Air Relax õhukompressioonseade toob efektiivsema taastumise tavainimestele lähemale kui kunagi varem.

Air Relax on jalgade ümber asetatav õhukompressioonseade, millel on mitu kambrit, mis täituvad õhuga ja läbi selle aktiivselt kompresseerivad. See süsteem, suurendab lihastes verevoolu, toetades sellega lihaste taastumist ja võimaldades tugevamalt ja tihemini sportida.

Esmakordselt Air Relaxi proovides on tunda järk-järgulist kompressiooni, mis mõnevõrra sarnaneb vererõhuaparaadi poolt tekitatud survele. Kompressiooni suund on esialgu jalalabadest südame suunas, et pumbata lihastest jääkained ja “must” venoosne veri välja. Seejärel tsükli suund muutub, millega aidatakse jalgadesse kiiremini suunata “puhas” arteriaalne veri, mis lihastesse jõudes saab taas jääkained “peale korjata” ning kogu tsükkel kordub uuesti. 15-minutiline seanss, kus toimub umbes 8 edasi-tagasi tsüklit, võrdub lihastele ühe korralikult magatud ööga.

Varem olid kompressiooniseadmed mõeldud ainult tõsiste lihas- ja vereringehäirete puhul ning neid määrati ainult retsepti alusel. Tänapäeval kasutavad spordimeeskonnad, ülikoolid, füsioterapeudid ja professionaalsed sportlased taastumispumpasid ja kompressiooniseadmeid igapäevaselt, et ravida vigastusi ja taastuda järgmiseks treeninguks.

“Air Relaxi kompressioonimasin on väga hea vahend nii sportlastele kui ka neile inimestele, kes igapäevaselt kontoris või muude tööde juures palju istuvad ja kelle verevarustus on seetõttu piiratud. Sellistel puhkudel ideaalne taastumisvahend!” – Indrek Tustit, tunnustatud Eesti füsioterapeut.

Kompressioonitehnoloogia annab sportlastele konkurentsieelise, sest taastumine on sama oluline kui treenimine ja toitumine ning see peaks olema iga sportlase treeningprogrammi lahutamatu osa. Air Relax toob selle eelise kõikidele harrastussportlastele käeulatusse, kuna on hinnalt odavam kui ükski teine turul olev konkurent, pakkudes seejuures samaväärset kvaliteeti.

Kõige tuntavama efekti annavad kompressiooniseadmed sportlastele, kes treenivad kaks korda päevas ning istuvat tööd tegevatele inimestele, kes otse kontoritoolilt trenni tõttavad. Maailma üks teenekamaid triatleete Craig Alexander on öelnud, et sportlane on nii hea, kui kiiresti ta suudab järgmiseks treeninguks taastuda. Seetõttu ei tohiks ka harrastustasemel sportivad mehed-naised taastumise osatähtsust alahinnata.

Pärast rasket treeningut või pikka päeva jalgadel seismist aitab Air Relax jalgade verevarustust parandada ning tänu sellele paraneb ka unekvaliteet. Paar massaažitsüklit hämaras toas vahetult enne magamajäämist teevad imet ning aitavad teil öö jooksul senisest paremini välja puhata.

“Kompressioonimasina puhul on parim külg see, et inimene ise ei pea midagi tegema. Tõmbate vaid saapad jalga, loete 30 minutit päevauudiseid, raamatut või vaatate televiisorit ja ongi kõik.” – Indrek Tustit, tunnustatud Eesti füsioterapeut.

Oled sa pallimängija, võitlussportlane, tennisist, jalgrattur või jooksusõber, taastumine on ülioluline kõikide spordialade juures. Air Relax on ideaalne võimalus tõsta oma treeningutest taastumine jõukohaste kuludega tippsportlaste tasemele lähemale.


Eestis pakub Air Relax kompressioonmassaaži komplekti Medpoint, kelle esinduspoes on masinat võimalik proovida ning katsetada seda ka võrdluses tunduvalt rohkem maksvate konkureerivate toodetega. Medpoint pakub meie portaali lugejatele võimalust sooduskoodiga MP24 osta Air Relax 100 eurot soodsamalt. Kasuta võimalust SIIN!


 

scroll to top