fbpx
Close

Korvpallifännide pilgud on NBA peal – kes tuleb sel aastal võitjaks?

-NBA logo | Foto: AFP/Scanpix

Kõik korvpallisõbrad hoiavad praegu silma peal NBA play-off mängudel, kus üsna pea selgub, kes sellel aastal finaalis kohtuvad. NBA on ju siiski kõikide mängijate poolt ihaldatuim liiga maailmas, kuhu tuleb kokku ülemaailmne mängijate tippklass. 

Kuid seal, kus on palju väga häid ja üle mõistuse häid mängijaid, on tihe ka konkurents. Korvpallimaailma populaarsuses ei kahtle keegi ning korvpallisarjade kuninga ehk NBA tegemisi jälgib üle 200 miljoni inimese maailmas.

Kohe saame teada, mis on toimunud 2022. aasta play-off seerias ning ennustame, kes võiks võita tiitli 2.–19. juunini toimuval finaalseerias. Õnneks saab NBA tegemistel silma peal hoida teleripildi vahendusel, kuid kellel ikka tugev soov seda elamust kohapeal nautida, siis on Kreditum.ee loonud abimehe, kes aitab sul oma reisi finantseerimiseks häid mõtteid saada. Kohapeal NBA mängu jälgimine on eluks ajaks meeldejääv kogemus. Kreditumi abil saad luua kustumatuid elamusi ning näha midagi grandioosset oma silmaga.

Play-off’ist

Sellegi aasta play-off’id on toonud omavahel mõõtu võtma sellised nimed nagu Luka Doncic, Stephen Curry, Jimmy Butler ning paljud teisedki. Üks üllatus siiski on – LeBron James ei mängi play-off’ides esimest korda pärast 2018-2019 hooaega. See on juba teine kord nelja hooaja jooksul Los Angeles Lakersis, kui meeskond jääb välja play-off’idest. Kuid ka ilma temata on NBA väga huvitav ning kohe vaatame, kellele sel hooajal tasuks pöialt hoida.

Nagu ikka NBA-s kombeks mängivad playoffides nii Ida konverentsi kui Lääne konverentsi 8 parimat meeskonda. Need 8 meeskonda mängivad läbi omavahel kuni 4 võiduni, ehk siis best of seven.

Kui NBA mängijatel on vast finantsiliselt olukord korras ka siis, kui nad play-off’idesse ei pääse, siis enda finantsasjades on laenu refinantseerimine just õige toode, mis aitab võita halduskuludelt. Kes rohkem säästab, see saab ka rohkem enda unelmate peale kulutada. Ehk õnnestub nii säästa just järgmise aasta pilet mõnele play-off mängule Ameerika mandrile, sest just kokkuhoidmiseks laenu refinantseerimine loodud ongi.

Kahjuks ei olnud sel aastal õnne korvpalliväljakul kunagisel liiga ühel parimal viskemasinal Kevin Durant’il, kelle meeskond Brooklyn Nets pidi neljal järjestikusel korral alla vanduma Bostoni Celticsile. Kuigi Nets oli üks soosikutest, siis pidid ka nemad sel aastal play-off‘e jälgima väljaku kõrvalt.

Final four ehk neli tugevamat on selgunud

Terad eraldati sõkaldest ning teiste meeskondade paremust pidid tunnistama play-off’i jõudnud Utah Jazz, Memphis Grizzlies, legendaarne Chicago Bulls, endine Martin Müürsepa tööandja Minnesota Timberwolves, Philadelphia 76s (kus muidugi pallimas maailmanimi James Harden), ning Kanada klubi Toronto Raptors.

Siinkirjutaja oleks ehk tahtnud, et ka Chicago Bulls tõuseks endistesse kõrgustesse, kuid play-off’i koht on kah hea saavutus.

Pärast otsustavaid mänge on finaalikoha eest heitlema jäänud 4 meeskonda. Poolfinaalseeria on käimas ning seal kohtuvad omavahel Dallas Mavericks ning Golden State Warriors ühel pool ning Miami Heat ja Boston Celtics. Kuidas nende omavahelised mängud lähevad ning kui tuliseks läheb õhkkond heitluses finaalikoha pärast, selgub juba mai viimastel päevadel.

NBA 75. juubelihooaeg

Kes siis saab 2022.aastal tunda võidurõõmu ning sõrme ajaloolise NBA meistrisõrmuse?

On ju see hooaeg ka nii mõnelgi põhjusel tähenduslik, sest NBA on tähistamas oma 75. juubelihooaega. Ega miskit muud kui juunikuus jälgige NBA finaalseeriat ja elage oma lemmikule kaasa!

scroll to top