fbpx
Close

Korvpallimäng virtuaalsetes mängudes

Foto: Pixabay

Sport on valdkond, mida armastatakse palavalt üle kogu maailma ning üks ülemaailmselt enim hinnatuid spordialasid on just korvpall. Seega pole ime, et just see on üks spordialadest, mida enim ka teistesse, tavapäraselt spordiga mitte seotud meelelahutusvaldkondadesse seotakse.

Kuidas korvpall muude mängudega seostub

Korvpalli seotakse meelelahutuse maalimaga aktiivselt nii eraldi mängude kaudu, kus on sul võimalik ise virtuaalselt korvpalli mängida või meeskonda juhtida, kui ka erinevate platvormide kaudu, mis võimaldavad päris korvpallimänge jälgides end emotsionaalselt sügavamalt mänguga siduda. Viimase puhul on enimlevinud meetodiks võimalused korvpallivõistluste tulemustele panuseid teha, kuna enda isiklik panus ja risk antud mängu juures teeb asja kordades elavamaks ja põnevamaks. Selline viis spordile kaasa elada on juba pikka aega spordisõprade seas populaarne lahendus – juba ammu veetsid suurimad härrased oma vaba aja just hipodroomil ning seda mitte vaid elamuse pärast. Nimelt on võimalik oma riske korrektselt hinnates ning spordiala teades oma arukusele tuginedes lisaks võidurõõmule ja kenake summa endale võidu näol saada, kui muidugi õnne on.

Kuidas leida kohti, kus mängida saab?

Sellised portaalid mis võimaldavad mänge ja nende tulemusi ennustada on veebist kenasti leitavad, näiteks spordiportaalide kliki siia laiendite kaudu, ning on ka kõigile kättesaadavad, v.a teatud erisused, näiteks kehtivad vanusepiirangud. Kui portaalis on võimalik ka reaalse rahaga toimetada siis tasub aga igaks juhuks kontrollida Eesti Maksu- ja Tolliameti lehelt, kas antud portaal või veebilehekülg just selleks tegevuseks ka vastava loa on saanud. Kui luba on olemas võid kindel olla, et sinu andmed ja vara on turvaliselt hoitud ning saad muretult just korvpalli teemalisi mänge otsida.

Korvpalli teemaliste mängude valik

Valikut on seal kindlasti palju, alustades lihtsate automaatidega, kus keerleb klassikaliselt 3 ketast mis võivad olla korvpallide teemal dekoreeritud. Lisaks võib leiduda ka lihtsamaid virtuaalseid mänge ja ka lauamängu vormis midagi just korvpallisõpradele. Enim pakub reeglina inimestele aga huvi just oma lemmikmeeskonnale kaasa elamine, nende võidule panustamine ning muidugi ka live-ülekannetest nende mängude jälgimine. Lisaks toimivad sellised portaalid ka justkui võistluste kalendrina. Nimelt enamik neist kuvab kuni mitu kuud ette, millised mängud ja võistlused on tulemas, ning laseb juba ka ette ennustada kuidas mäng minna võiks. Sealt on kiire ja lihtne endale ülevaade teha, et kuna siis tuleb end mängu jälgimiseks valmis seada ning kohal olla.

Millised on virtuaalse reaalsuse võimalused korvpallisõpradele?

Selliste korvpalli teemaliste mängude juures, kus sul on võimalik virtuaalselt ise mängu osa olla, on sobilik pea igal ajal ja igas vanusegrupis. Ka selle võimaluse puhul on väga palju erinevaid nüansse, mis muudavad mängimise veelgi põnevamaks, näiteks on tänaseks päevaks virtuaalreaalsus väga kaugele arenenud. See tähendab, et sul on võimalik osade mängude puhul reaalselt omaenda elutoas mängides tunda ja näha justkui oleksid sa päriselt korvpalli platsil ise korvi loopimas. Virtuaalreaalsus areneb kiiresti ning täna ei ole see kaugeltki miski, mida saavad endale lubada vaid ülirikkad inimesed ja jõukamad asutused. Koduseks kasutuseks mõeldud virtuaalreaalsuse prillid võid juba mõnesaja euroga kätte saada ning saad mõnusalt mängurõõmu nautida.

Millised on valikud kui virtuaalreaalsus pole minule?

Kellele aga virtuaalreaalsus ei sobi või kes ei soovi seda lahendust kasutada, leidub samuti nii arvutile kui mängukonsoolile ja isegi mobiilseadmele mõeldud mänge kus saad kas ise mängust osa võtta, kohtuniku rollis olla või on lihtsalt tegemist lihtsakoelise mänguga mis on vaid temaatika poolest korvpalliga seotud. Igal juhul tasub korvpalliteemalisi mänge proovida – kui oled juba selle spordiala paandunud fänn siis ega sul midagi kaotada ei ole, saad vaid mängurõõmu nautida ka siis, kui sinu lemmik meeskond parasjagu ei mängi.

Korvpalli teemal leidub meelelahutust mitmes erinevas vormis ja seda nii lihtsakoelistest telefonimängudest kuni virtuaalreaalsuse vahendusel ise väljakul palli põrgatamiseni. Lisaks pakutakse ka sel teemal väga palju häid võimalusi oma lemmik meeskondadele ja sportlastele kaasa elada ennustades kuidas mäng minna võiks ning loota, et ootused vastavad ka tõele. Seda tehes ei lahuta sa muideks ka mitte ainult enda meelt vaid ka otseselt toetad sporti, sealhulgas korvpalli. Nimelt enamik portaalidest, kes sporditeemalisi, sh ka korvpall, mänge ja meelelahutust pakuvad.

scroll to top