fbpx
Close

“Kuues Viga” #05 | Mida ometi peab James Harden tegema, et jälle vigu teenida?

-James Harden | Foto: AP/Scanpix

Hooaja viiendas saates hakkame saagima nagu kõige usinamad metsaharvestereid RMK metsades. See ei ole ju normaalne, milliseid vigu lubatakse nüüd teha NBA endisele MVP-le James Hardenile? Või on? Ja miks küll ometi Euroliiga fännide kunagine lemmikmees Facundo Campazzo ei suuda Nuggetsiga mitte tuhkagi ära teha, kui Nikola Jokic istub pingi peal – ega ometi ei ole põhjuseks fakt, et Euroliiga kõvemad mehed reeglina ei saa NBA-s kuigi edukalt hakkama (Kevin Pangos ei saa isegi platsile Clevelandis)?

Kiitsime Saate Tiimi Miami Heati, Golden State Warriorsi, Toronto Raptorsit ning rookie’sid Scottie Barnesi ja Evan Mobleyt. Ardo oli hästi murelik New York Knicksi kaitse asjus. Mulluse hooaja Knicksi raudsest kaitsest on järel vaid riismed!

Vaatasime üle ka, kes on nelikust parim NBA-ennustaja ning mida kaasa võtta Moskva CSKA – BC Kalev/Cramo mängust. Otto andis CSKA-le soovituse palgata Rauno Nurger ning kustutab kinnisturegistritest kõik kirjed enda kohta, et vihased Cramo fännid ei saaks teda kätte.

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saate produtsent on Korvpall24 peatoimetaja Siim Semiskar ning saatejuhtideks Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top