fbpx
Close

INTERVJUU | Tormi Niits mängustiili muutusest: ise olen s**akott olnud, aga nüüd hakkab asi paremuse poole minema

Avatar
-Tormi Niits | Foto: Rakvere Tarvas

Tänase seisuga on Rakvere Tarva korvpallimeeskond saanud nädal aega nautida eelmisel reedel kodusaalis Paf Eesti-Läti korvpalliliiga raames teenitud hooaja esimest võitu, kui lisaajal alistati viimaste sekundite viskega Tartu Ülikool Maks & Moorits 91:89.

Seda, kui palju üks võiduta meeskondade omavaheline mäng tegelikult tähendas ja kui suured pinged peal olid, võis hästi välja lugeda mõlema tiimi suurest tahtmisest ja kohati väga rabedast esitusest ning loomulikult mõlema poole emotsioonidest pärast lõpusireeni.

Korvpall24 portaal ajas pärast kohtumist juttu Tarva 23-aastase ääremängija Tormi Niitsuga, kelle efektiivsuskõver on tänavu senistes mängudes käinud üsna palju üles-alla. Palusime kõva võitlejahingega mehel proovida sõnadesse panna, kui keeruline Rakvere ja isiklikult tema enda jaoks hooaja esimesed kuu aega olid, kui järjest teeniti kuus kaotust, millest kolmel kinkisid Tarva mehed Niitsu sõnul ise võidu vastastele.

Aus ja otsekohene Niits paneb intervjuus puid alla ka meeskonnakaaslastele, aga kõige rohkem raputab ta tuhka pähe iseendale. Nimelt suvel oma mängu muutmise kallal väga palju vaeva näinud mees tahtis enda sõnul liiga kiiresti liiga palju ja jooksis peas veidi lühisesse.

Tormi, enne Tartu mängu oli tabelis teil 0-6. Mis meeleolud meeskonnas trennides olid? Kas pigem oli viha, et nüüd hakkame panema või juba kerge käega löömine?

Ega see asi seal kiita ei olnud. Olime päris augus. Jube raske oli hommikul ja õhtul trenni minna, kui lihtsalt ei tule võite ja mängid ise maha neid. Mõni päev oli viha, mõni päev oli käega löömist, aga võitlesime koos edasi ja saime lõpuks esimese võidu kätte. Kuigi polnud väga ilus ega veenev, aga võit on võit.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline