fbpx
Close

“Kuues Viga” #11 | Saime lõpuks aru, miks Luka Doncici tiimi on nii igav vaadata

-Zion Williamson | Foto: AFP/Scanpix

Jõulueelne “Kuues Viga” üllatab statistikaga – saame jälile Mavericksi ja Knicksi muredele.

Saate esimene pool kulub arutlemiseks, kuidas NBA fännina kohaneda liigaga, kus põhirolle mängivad Antetokounmpode ja Durantide asemel hoopis David Duke’id ja BJ Johnsonid. Kas liiga läheb jälle “mulli”?

Seejärel võtame ette statistika Warriorsi, Mavericksi ja Knicksiga. Ardo kaotab viimase tiimi puhul korraks enesevalitsuse, aga taastub kiiresti, kui jutuks tuleb Luka Doncici ja Zion Williamsoni mure kaaluga.

Saate tiim on NBA põhihooaja suurim üllataja Cleveland Cavaliers ning leiame minuteid ka Memphis Grizzliesile. Optibeti rubriigis selgub, et rahaga on meil järjest nigelam seis.

Täna oli saates ka viies saatejuht – Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksingu kõrval tegi oma debüüdi 2,5-aastane Teodor Oliver. Vabandame ette lapse kilgete eest kossujutu taustal.

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saate produtsent on Korvpall24 peatoimetaja Siim Semiskar ning saatejuhtideks Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top