fbpx
Close

“Kuues Viga” #13 | Möödunud hooaja suurüllataja Hawks vajab vahetusi

-Atlanta Hawks | Foto: AP/Scanpix

Kuues Viga alustab 2022. aastat valusate küsimustega, millest osad saavad ka saates vastused. Koosa saavad kätte Atlanta Hawks, Boston Celtics, Portland Trail Blazers ja USA ajakirjanike poolt Steph Curryle tehtav MVP-kampaania.

Möödunud hooajal Idakonverentsi finaali jõudnud ning sealses seerias 2-4 võitudega alla jäänud Atlanta Hawks leiab end 2022. aastal väljaspool Idakonverentsi top-10t. Kaitset pole olla tagaliinis ja äärtel, kvaliteet kõigub ka eesliinis. Kuuenda Vea toimetus paneb paika, kes peaks Hawksist lahkuma ja kes võiks jääda.

Sama lähenemine ootab ees Saate Tiimi Portland Trail Blazersit, kes on suundumas järjekindlalt “tankimise” manu sel hooajal. Kaks noort mängijat toimetavad Portlandis pigem hästi, aga veteranide armaada jookseb lati alt läbi.

Saatejuht Ardo proovis õngitseda toimetuselt ka välja arvamusi Boston Celticsi staaride duo vahetuste asjus – Jayson Tatum ja Jaylen Brown tema meelest liialt hästi ei klapi. Bostonist tuleb aga signaale, et kõik on müügiks, välja arvatud Tatum ja Brown.

Erki õhkas seekord OKCs mängiva uustulnuka üle, Otto ventileeris end välja Curry MVP-kampaania asjus ning Henri üllatas saate toimetust eduka tagasitulekuga Optibeti platvormil.


Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saate produtsent on Korvpall24 peatoimetaja Siim Semiskar ning saatejuhtideks Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top