fbpx
Close

Kohanemise maailmameister? Varese liikumised mõne päevaga selgeks saanud Vene: nädalaga saab asi automaatseks

-Siim-Sander Vene Vareses aastal 2018 | Foto: LaPresse/Scanpix

Eesti korvpallikoondise 31-aastase ääremängija Siim-Sander Vene jaoks on tänavune hooaeg olnud seni üsna keeruline, kuna palju on tulnud kannatlikult oma aega oodata. Nüüd, kui 203 cm pikkune kogenud mängumees on kolmandat korda tagasi Itaalia kõrgliigatiimis Varese, võiks vähemalt hooaja lõpuni olla võimalik rahulikult platsil toimuvale keskenduda.

Kuigi veel suvel Haapsalus 3×3 korvpalli etappi korraldades Korvpall24 portaalile pika intervjuu andnud Vene lootis, et kehtiv leping Hispaania kõrgliigaklubi Fuenlabradaga võiks pakkuda talle teatavat kindlust, siis oli juba siis mehe vastustes teatavat ebakindlust. Suve lõpus poolte kokkuleppel lõpuks ikkagi lahku mindigi.

Alles septembri viimastel päevadel leidis Vene endale järgmise mängupaiga, kui mehe palkas kaheks kuuks vigastatud rotatsioonimängijat asendama Prantsuse kõrgliigatiim Limoges. Vähene ettevalmistusaeg koos tiimiga ja lühikese lepingu eripärad ei lubanud Venel väikeste mänguminutite tõttu prantslaste juures oma täielikku taset näidata ning novembris koondisesse tulles oli ta taas vaba mees.

scroll to top