fbpx
Close

“Kuues Viga” #20 | Teeme algust lugejakirjadega!

-Gregg Popovich | Foto: AP/Scanpix

Kuuenda Vea toimetus kogunes üle pika aja – seekord ka olude sunnil virtuaalselt! – kokku, et raiuda üksteise arvamusi peenemaks Utah Jazzi ning Philadelphia 76ersiga.

Põhihooaja lõpuni on jäänud alla kuu aja ning küsimusi erinevate tiitlinõudlejate ja play-off tiimidega tekib üha juurde.

Draymond Green on lonkava Warriorsi jaoks tagasi, aga kas tema ja kohe tiimiga taas liituv James Wiseman on piisav tugi, et GSW suudaks Läänes alistada suurfavoriidiks tõusvat Phoenix Sunsi? Sunsil on küll oma väike mure Cam Johnsoni viimase reievigastusega.

Vigastuspausilt tuli tagasi ka Kevin Durant, kes tuletas meile meelde, miks on Brooklyn Nets hoolimata kõigist hädadest endiselt tiitlinõudlejate nimekirjas. Kiitsime Duranti ja Draymondi kõrval ka Timberwolvesi mängijaid Karl-Anthony Townsi ja Malik Beasleyt, lisaks suunasime tähelepanu NBA läbi aegade edukamaile peatreenerile Gregg Popovichile.

Otto tõi avalikkuse ette pöörast NBA statistikat pärast All-Star pidustusi, Saate Tiim oli uutmoodi mängiv Philadelphia 76ers ning vaat et enim kõneainet tekitas Utah Jazz, kes on numbrites justkui tegemas jälle eliithooaega, ent miskipärast see ei veena toimetuse liikmeid lõpuni välja.

Leidsime üles lõpuks ka lugejakirjad ja alustasime ühe küsimuse pooliku vastamisega – kuidas sai Henri Siprast ning Ardo Kaldast kohalikud NBA eksperdid? Otto ja Inglismaa peiduurgastes varitsev Erki Saksing annavad oma vastused järgmises saates.

Nüüd ka videos!

Või kuula!


Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saate produtsent on Korvpall24 peatoimetaja Siim Semiskar ning saatejuhtideks Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top