fbpx
Close

“Kuues Viga” #21 | Lõpuks ometi, lugejakirjade erisaade!

-Russell Westbrook | Foto: AFP/Scanpix

Kuuenda Vea toimetus avaldab, kuidas neist said NBA eksperdid ja milline tiitlita meeskond võtab järgmiseks NBA tiitli.

Ardo, Erki, Henri ja Otto võtsid ilusate kevadpäevade saabumise puhul ette Kuuenda Vea kuulajate kirjad toimetusele. Neid oli kogunenud õige mitu ja arvestades toimetuse viivitust vastamisega, otsustasime neile vastata põhjalikumalt. Kusjuures palun saatke kirju edasi, sest andsime lubaduse, et edaspidi vastame neile saadete käigus.

Saate esimeses kolmandikus rääkisime päevakajalist juttu, sest play-off’id lähenevad ja NBAs juhtub alati pööraseid sündmusi.

Saate teises osas rääkisime lahti oma fanaatilised NBA teekonnad – kui palju aega me iga nädal NBA-le pühendame ja miks me NBA juurde alati jääme.

Saate lõpuosas analüüsisime Russell Westbrooki küsimust LA-s, NBA treenerite mõju mängule ning millise NBA klubi igaüks meist ära ostaks, kui raha oleks. Tegime ka pakkumisi, kes on järgmine tiitlita NBA linn, kes tiitlijoovastust maitsta saab.

Küsimusi saatke endiselt aadressile kuuesviga@gmail.com või otse Kuuenda Vea Instagrami DM-idesse.

VIDEO:

HELI:

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saate produtsent on Korvpall24 peatoimetaja Siim Semiskar ning saatejuhtideks Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top