fbpx
Close

“Kuues Viga” #24 | NBA play-off’ide eelvaade ja auhindade jagamine

-Joel Embiid ja Nikola Jokic | Foto: AP/Scanpix

NBA 75. põhihooaeg sai läbi ning aeg on küps auhindade jagamiseks.

Kes väärivad Kuuenda Vea toimetuse silmis erinevaid auhindu, mida traditsiooniliselt selgitab välja USA ja välismaa meedia? Kes oli hooaja väärtuslikuim mees – Antetokounmpo, Embiid või Jokic? Aga parim uustulnuk?

See jutt jäi suuresti saate lõpuossa. Eelnevalt ladusime ette oma arvamused NBA play-in turniiri nelja vastasseisu asjus ning tegime kiired eelvaated ka play-off-seeriatele, mis on juba fännidele teada. Arutasime tormakalt läbi Bucks-Bulls, 76ers-Raptors, Warriors-Nuggets ja Mavericks-Jazz paarid. Nagu viimasel ajal kombeks, on vigastused alatasa muutmas favoriitide seisuseid.

Otto lubas ühes play-in duellis panna Optibeti keskkonnas koguni 200 eurot mängu. Kelle peale Otto nii julgelt loodab (ja see kindlasti ei tähenda, et sina peaks sama tegema), pead kuulama/vaatama saatest.

VAATA:

KUULA:

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top