fbpx
Close

“Kuues Viga” #27 | Otto ostab kahe euro eest bensiini ja tikud Jazzi raamatupidajale

-Utah Jazzi - Dallas Mavericksi seeria lõpp | Foto: AFP/Scanpix

Maikuu alguses kogunesid Kuuenda Vea täisjõus toimetus kokku, et vaadata otsa kaheksale NBA tiimile, kelle hooajad lõppesid eelmisel nädalal.

Atlanta Hawks, Brooklyn Nets, Chicago Bulls, Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves, New Orleans Pelicans, Toronto Raptors ja Otto lemmiktiim Utah Jazz jäid pidama NBA esimesse raundi ja kui mõne tiimi jaoks oli see lubav märk või paratamatu asjade seis, siis vähemalt kolme või nelja tiimi jaoks oli see suur pettumus võrreldes hooajaeelsete ootustega.

Atlanta Hawksi puhul arutasime keskmängija Clint Capela saatust. Netsil on rollimängijate ja liidritega kümneid küsimusi. Bullsi fännid peaks ärevust tundma Zach LaVine’i uue lepingu tõttu. Nuggetsi meestest tekitab küsimusi Michael Porter Jr ja tema 190-miljoniline leping.

Raptorsi puhul mõtlesime, kes võiks lisaks Aasta Uustulnukale teha veel sammu edasi suvel. Pelicansi puhul läksime eriti julgeks oma mõtetega, hambusse jäid ka Zion ja Ingram ning nende klapp. Timberwolvesi puhul tekitab küsimusi mängujuht D’Angelo Russell ja tema roll tiimis.

Kui viimaks jõudis jutuajamise teatepulk Utah Jazzini, lasime Ottol soolotseda ja elada oma emotsioonid välja. Ta ei hoidnud end tagasi.

Andsime ka aru NBA play-off’ide teise raundi esimestest mängudest ja seisust Optibetis.

Palun vajutage “Jälgi” või “subscribe” nuppu Spotifys-YouTube’is. Kirjuta meile kuuesviga@gmail.com infoga, et kus baaris või restoranis on hea NBA mänge vaadata. Kui tahad salvestada nii ägedas stuudios oma saadet, siis tšeki üle Ardo stuudio rentimise võimalusi aadressilt podcastrent.ee. Head kuulamist!

VAATA:

KUULA:

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top