fbpx
Close

“Kuues Viga” #30 | Lootus kasvab, et Eesti saab peagi uue NBA-mängija

-Henri Veesaar | Foto: Siim Semiskar

Hooaja 30. saates kogunesid Siduri tänaval NBA sõltlased, et arutada poolfinaale ja Henri Veesaare minekut Arizona ülikooli.

Tegime enne väikse tiiru peale NBA uudistele ja andsime infot, mis toimub klubide tegevjuhtide maastikul ning mida arutatakse LAs-Phoenixis-Utahis. Teadvustasime ka vaheseisu Optibetis, kus Erkil oli rõõmsaid uudiseid ja Otto tunnistas hävingut.

Seejärel lahkasime konverentside finaali, teisipäeva õhtu seisuga. Millised hirmud on osutunud Mavericksiga viimaks tõeks? Mida aga arvata maadlusest, mis kannab nime NBA Ida konverentsifinaal?

Korraks puudutasime NBA Draft Lotteryt, misjärel jõudsimegi saate lõpuosani, kus analüüsisime Henri Veesaare otsust minna kossu mängima Arizona ülikooli, Kerr Kriisa kõrvale.

Kirjutage meile kuuesviga@gmail.com, stuudiovõimaluste asjus uurige podcastrent.ee veebilehte. Head kuulamist!

VAATA:

KUULA:


Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top