fbpx
Close

“Kuues Viga” #32 | Sander Õigus puhub NBA juttu

Foto: Kuues Viga

Kuuenda Vea toimetus vaidleb omakeskis pidevalt, kellel on õigus. Seetõttu kutsusime külla koomiku Sandri, kes on alati Õigus.

Sander jutustas meile oma korvpalluriteekonna käänulistest radadest, NBA fänlusest ja ei hoidnud kommentaaridega tagasi ka siis, kui Otto ja Ardo hakkasid NBA finaali süvitsi analüüsima.

Analüüsi ajal lahvatas stuudios ka tuline vaidlus selle üle, et miks Draymond Greeni finaali teisest mängust ei eemaldatud. Ardo raius, et kohtunikud tegid jämeda vea, Otto ei tahtnud sellist juttu kuuldagi.

Sanderi tõttu selgus ka üks ootamatu fakt meie saatejuhi Erki Saksingu kohta ning Optibetis riskib Otto, nagu ikka, totaalse hävinguga. Aga ta lubas siiski ennustamise lõpetada, kui jõuab ühe tähiseni.

Korraks puhusime juttu ka Utah Jazzist, Lakersi uuest peatreenerist ning Portland Trail Blazersi ümber käivast saginast.

Kirjutage meile kuuesviga@gmail.com, stuudiovõimaluste asjus uurige podcastrent.ee veebilehte. Head kuulamist!

VAATA:

KUULA:


Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top