fbpx
Close

INTERVJUU | Rain Peerandi seni parimast hooajast Euroliigas, emotsionaalsetest treeneritest ja reeglinüanssidest

-Rain Peerandi Eurocupi mängul Ulmi Ratiopharm - Bursaspor | Foto: www.imago-images.de/Scanpix

Eestlasest tippkohtunik Rain Peerandi on tasa ja targu Euroliiga redelil üles rühkimas, kui lõppenud hooajal õnnestus 38-aastasel vilemehel teenindada senise karjääri rekordarv Euroliiga matše. Kuigi Euroliigas play-off’i vilistanud kohtunike hulka teda veel ei valitud, siis kuulsad kolleegid juba andsid hinnangu, et tänavu mängudes näidatud taseme pealt oleks eestlane seda väärinud küll.

Korvpall24 portaal tegi Peerandiga juttu mai keskel Jüris toimunud U14 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste finaalturniiril, kus ka meie noorkorvpallurid said nautida Euroliiga tasemel vilemehe tegutsemist. Jõudsime rääkida päris paljudest erinevatest teemadest, nagu näiteks Euroliiga ja FIBA reeglinüansside erinevustest, Euroliiga kõige emotsionaalsematest treeneritest, põhjustest, miks ka kõige parematel mängijatel ja treeneritel teinekord kupli all “kokku jookseb” ning paljust muust põnevast.

Rain, alustame kohe kõige kõrgemalt tasemelt. Võta palun kokku mitu mängu Euroliigas ja Eurocupis tänavu said ning kuidas läks.

scroll to top