fbpx
Close

INTERVJUU | Kristian Kullamäe hooajast Hispaanias: kõige raskemad 10 kuud, mis mul üldse on olnud

-Kristian Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise tagaliiniliider Kristian Kullamäe lõpetas tänavu oma debüüthooaja Hispaania kõrgliigas üsna negatiivsete emotsioonidega, kui talle isiklikult väga keeruliselt kulgenud aasta lõpetuseks tuli kogu San Pablo Burgose klubil ja poolehoidjatel alla neelata kõrgliigast väljakukkumise pettumus.

23-aastane ja 194 cm pikkune Kullamäe sai hooaja jooksul Burgose mängivast koosseisust sisse-välja pendeldades kirja 15 Hispaania kõrgliigakohtumist, kus ta kogus keskmiselt 3,3 punkti, 0,9 lauapalli ja 1,1 resultatiivset söötu. Kolmesteprotsent oli eestlasel 35,7% ja tiim võitis tema osalusel 15-st kohtumisest neli. Korvpalli Meistrite liigas mängis Kullamäe kokku neli mängu, millest Burgos võitis kaks. Eestlase keskmised näitajad olid 8,8 punkti, 1,8 lauapalli ja 0,5 söötu. Kolmeste tabavusprotsent oli koguni 57,1%.

Korvpall24 rääkis Kullamäega mai teises pooles, kui ta oli tribüünil kaasa elamas oma venna Oliveri mängudele poiste U16 Eesti meistrivõistluste final four turniiril. Rääkisime koondislasega keerulisest hooajast, Burgose hooaja lõpu rapsimisest, uurisime, mida tulevik toob ning küsisime, kumb vendadest Kullamäedest on andekam kossumees.

scroll to top