fbpx
Close

INTERVJUU | Elu kaalukaima mängu vilistanud Rain Peerandi: tulevikus olen tõenäoliselt ka Euroliigas play-off’i kohtunike nimekirjas

-Rain Peerandi Eurocupi mängul Ulmi Ratiopharm - Bursaspor | Foto: www.imago-images.de/Scanpix

Järjekordse hooaja Euroopa kõige kõrgemal tasemel ehk Euroliigas lõpetanud korvpallikohtunik Rain Peerandi tänavu veel Euroliiga play-off’idele õigust mõistma ei pääsenud, kuid enda sõnul ladus ta tänavu kõvasti vundamenti sellele, et järgnevatel aastatel see teoks saaks. Küll usaldati Peerandile aste madalamal oleva Eurocupi finaalkohtumine Gran Canaria ja Türk Telekomi vahel, kus mängiti välja järgmiseks hooajaks üks Euroliiga koht.

Korvpall24 portaal palus Peerandil meie lugejate jaoks oma hooaeg kokku võtta ning meenutada kõige teravamaid olukordi, mis tal tekkisid. Konkreetselt uurisime ka Eurocupi finaali kohta, kus enne mängu toimus korralik skandaal ning Türgi klubi peatreener Erdem Can oli kohtumisel kaelalahasega. Veel saime teada, kas kohtunikel on Euroliigas õigus fänne ukse taha saata ning miks suudab Belgradi Partizan eurosarjas saalis korda hoida, aga ABA liigas lähevad asjad käest ära.

Rain, kas Eurocupi finaal oli kohtunikuna Sinu karjääri seni kõige kaalukam mäng?

scroll to top