fbpx
Close

“Kuues Viga” #53 (S2E16) | Tulistame NBA tiitlinõudlejate pihta

Foto: Kuues Viga

NBA põhihooaja lõpuspurdi eel kolisime Baltikumi uhkeimasse stuudiosse ning vaagisime seal Lääne- ja Idakonverentsi tugevamate meeskondade tiitlivõimalusi.

Idakonverentsis on kolm meeskonda rebinud teistest ette ja nad kõik näevad ka tugevamad välja kui Läänekonverentsi tiimid. Kas Milwaukee Bucks on absoluutne suurfavoriit? Mida arvata 76ersist, kes on Embiidiga peetud mängude arvestuses NBA parim tiim? Kas NBA parima kaitsetiimi Cleveland Cavaliersi šansse alahinnatakse?

Läänekonverentsis on täielik tohuvabohu ja Kuuenda Vea viieliikmeline toimetus põhjendas, miks Nuggetsi tiitlivõimalustesse on keeruline uskuda. Nuggetsi jutu taustal pakkus Morant toimetusele püssirohtu ning lühidalt vaatasime otsa Lääne 5.-10. koha meeskondadele.

Nukrutsesime veel Lonzo Balli saatuse üle, igaüks avaldas oma põhihooaja MVP lemmikkandidaadi ning rääkisime USA ülikoolikossu tulemustest, mis eestlasi ei rõõmustanud.

VAATA:

KUULA:

Mis on Kuues Viga?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top