fbpx
Close

“Kuues Viga” ERI | Miks alahinnatakse Memphist Warriorsi vastu teises raundis?

-Stephen Curry ja Ja Morant | Foto: AFP/Scanpix

Volbriööl kell 22 said Siduri tänaval juhuslikult kokku Ardo Kalda ja Otto Oliver Olgo, et rääkida NBA play-off’i teisest raundist. See algab juba täna õhtul kell 20, kui omavahelist seeriat alustavad Boston Celtics ja Milwaukee Bucks. TV3 Sport kannab 22:30 üle Memphis Grizzliesi ja Golden State Warriorsi mängu.

Tunni aja sees arutasid Otto ja Ardo läbi kõik neli paari, kes hakkavad selgitama konverentside finaliste järgmisel kahel nädalal. Enim said eetriaega avaraundis lammutustööd teinud Boston Celtics ja nende teise raundi vastane, tiitlikaitsja Milwaukee Bucks.

Kuidas tuleb eelmise Finaali MVP Giannis toime Bostoni suurte kaitsjate armaadaga? Kes hakkab keda katma? Mis on Bucksi eelised Celticsi vastu?

Seejärel peatusime Grizzliesi ja Warriorsi seerial, kus nii Otto kui Ardo arvasid, et USA meedia ja fännid alahindavad noort Memphist GSW vastu. Miks? Ütleme nii, et andmed põhihooajalt ja esimeses raundis nähtu pigem abistavad Memphist teises raundis. Kas Warriorsi kogemused saavad jagu Grizzliesi suurusest?

Heat-Sixers seerias jäime pessimistlikeks ning Mavericks-Suns seerias leidsime, et võtmeks kujuneb Deandre Aytoni mäng. Dallase šansid pole halvad.

Head kuulamist-vaatamist, vajutage “jälgi” nupule YouTube’is-Spotifys ning igal pool mujal ja kirjutage meile kuuesviga@gmail.com.

VAATA:

KUULA:

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top