fbpx
Close

KUULA | Alustab uus korvpallipodcast! Proovisaates analüüsiti muuhulgas Kalev/Cramo komplekteerimist

Avatar
-Uue korvpallipodcasti avasaate lindistus | Foto: Korvpall24.ee

See nädal on ajalooline hetk, kus esimese proovisaatega sai maha Korvpall24.ee verivärske podcast. Hetkel veel nimetu taskuhäälingu saade hakkab septembrist kuulajateni jõudma igal nädalal ning loodetavasti pakub korvpallihuvilistele mõnusat nautimist läbi kogu hooaja.

Podcasti saatejuhtideks on eksperdi rollis teenekas korvpallitreener Marko Parkonen ning arutelu proovivad juhtida Korvpall24.ee peatoimetaja Siim Semiskar ja ladusa jutuga korvpallisõber Karl Rinaldo. Loomulikult hakkavad stuudios regulaarselt käima ka külalised.

Podcasti proovisaade on nüüdseks purgis ning otsustasime selle ka kuulajateni tuua. Arutluse all oli esmalt kaassaatejuhi Marko Parkoneni personaalküsimus, miks ei saanud temast mängumeest, kuidas ta sattus treeneriameti juurde jne. Seejärel võeti läbi tänavusuvised noortekoondiste senised esinemised EM-finaalturniiridel ning analüüsiti meie esindusklubi Kalev/Cramo senise komplekteerituse ja uue hooaja võimaluste üle.

Kuulajate tagasiside saate kohta on oodatud meiliaadressil info@korvpall24.ee ning samale aadressile ootame ka teiepoolseid pakkumisi, mis võiks saada korvpallipodcasti nimeks. Hetkel töövariandiks oleva nime hüüdis lobasuu Rinaldo podcastis ka välja. Kes tahab teada, see kuulab!

Korvpall24.ee podcasti proovisaade jõudis kuulajateni koostöös Optibeti ja Manta Majaga.

2 Comments

 1. Hei!

  Väga äge, et on tulnud uus korvpalli podcast. Esimene saade oli sissejuhatav ja seega erinevaid teemasid oli ka palju. Loodetavasti sügisel annate asjale hoo sisse ja hakkab tulema.
  Nimeks võiks olla äkki Korvpall 24/7.
  Olen kuulanud Pihtas Põhjas ja Viies Veerandaeg podcaste. Kullamäe ja Jurtšenko on seadnud aika kõrged kuulajate numbrid ette. Viies Veerandaeg taas teeb teist moodi asja ja pärjab ilusti.
  Ehk siis Teil peaks olema oma käekiri ja formaat kindlasti. Kuid podcast on väga Tere Tulnud!
  Tahaksin siin saata kiitused kah korvpall24.ee lehe tegemisele. Väga hea lehekülg korvpalli sõbrale ja artiklid on väga sisu tihedad. Väga meeldivad ka intervjuud!

  Tsemppiä sinne!

Comments are closed.

2 Comments
scroll to top
Inline
Inline