Laane viskas 22 punkti, kuid Ethnikos kaotas lisaajal

-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

Kreeka korvpalli esiliigas tuli Rait-Riivo Laane koduklubil Ethnikosel võõrsil kaotus vastu võtta, kui lisaajal jäädi 72:84 alla Ermis Agias võistkonnale.

Kohtumine algas Ethnikose jaoks vägagi negatiivselt, sest avaveerandil suudeti vaid kaheksa punkti visata, kuid võõrustajad said kirja 24 silma. Poolajaks vähendati kaotusseis aga 13 punktile ja koos võimsa kolmanda veerandajaga pääseti ka 54:52 ette. Normaalaja lõppedes oli kumbki meeskond visanud 66 punkti. Lisaajal tegutses kodumeeskond siiski paremini ja sai kokkuvõttes 12-punktilise võidu.

Rait-Riivo Laane teenis veidi üle 40 minuti mänguaega ning kerkis 22 punktiga (vabavisked 4/4, kahesed 3/5, kolmesed 4/4) omade suurimaks skooritegijaks. Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis 5 korvisöötu, tegi 2 vaheltlõiget, kaotas korra palli ja sooritas 2 isiklikku viga. Konstantinos Oikonomopoulos lisas 15 silma, võitjate parim oli samuti 22 punkti toonud Nestoras Kommatos, kes kogus ka 16 lauapalli.

Liigatabelis asub Ethnikos (14-13) kaheksandal kohal, Ermis Agias (13-14) jätkab üheksandana.