Rapla lõpetas põhihooaja 30-punktilise võiduga Tallinna Kalev/TLÜ vastu

-Aivar Kuusmaa ja Rapla Avis Utilitas | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpall meistriliiga põhiturniiri viimases mängus ei jätnud kodumeeskond Rapla Avis Utilitas mingit võimalust Tallinna Kalev/TLÜ-le ja teenis kindla, 94:64 võidu.

Võõrustajad suutsid poolajaks koguni 52 punkti visata Kalev/TLÜ 30 vastu. Kolmandal veerandajal suurenes vahe veelgi viie silma võrra ning ka viimane neljandik kuulus Raplale 24:21.

Rapla parimana viskas 23 punkti Dominique Hawkins. Indrek Kajupank lisas 19 silma ning võrdselt 12 punkti tõid Gert Dorbek ja Domagoj Bubalo, kellest viimane kogus ka 14 lauapalli. Vastaste eest tegi kaksikduubli Bamba Fall 15 punkti ja 11 lauapalliga. Sama palju punkte sai enda nimele ka Kayel Locke.

Mõlemad meeskonnad on 18. aprillil taas vastamisi, kui tehakse algust veerandfinaalseeriaga.