fbpx
Close

Finaalmängu üleplatsimees Kurg: sügisel paneme pallid jälle korvi!

Avatar
-Mihkel Kurg | Foto: Siim Semiskar

Saku II liiga finaalis teenis RSK Tarvas 92:65 võidu Tallinna Kalev/TLÜ duubelmeeskonna üle. Tarvas oli selgelt domineerivam pool ja sarnaselt pronksimänguga kuigi tuliseks kohtumine ei läinudki.

Võitjate eest viskas Mihkel Kurg 22 punkti. Ander Talu arvele jäi 13 silma ja Renato Lindmets säras kaksikduubliga, kui viskas 11 punkti ja noppis 13 lauapalli. Kalev/TLÜ-le tõi 16 punkti ja 8 lauapalli Mikita Balaban.

Mihkel Kurg ütles pärast mängu, et Rakvere eest mängimine on tema jaoks erilise tähtsusega ja nüüd on ka väike algus tehtud, et meeskond tagasi meistriliigasse aidata. “Müts tuleb maha võtta meie noorte mängijate ees, kes ei löönud enne finaalturniiri värisema ja võitlesid tulihingeliselt ja olid valmis. Minu jaoks on kõige tähtsam see, et mind seob ajalugu Rakvere klubiga ja nii, kui minuga hooaja alguses ühendust võeti, olin ma nõus meistriliiga võistkonna kohast loobuma ja tulema teist liigat mängima. Et Rakvere, üks kihvtimaid korvpallimekasid, saaks sinna, kuhu ta kuuluma peab. Esimene samm on tehtud ja järgmine aasta võitleme edasi, et koht seal üleval oleks jälle meie.”

Kure sõnul jätkab ta ka järgmisel hooajal Tarvases: „Lakun haavad ära, hakkan varakult trenni tegema ja sügisel paneme pallid jälle korvi!“

Tallinna Kalevi treener Allar Raamat sõnas mängujärgselt Basket.ee-le: „Meie liider ja meeskonna IQ Tom Kaldre on vigastusega väljas ja noored tagaliini mehed jäid vastastega hätta. Mihkel Kurg oli täna väga tubli. Renato on väga hea korvialune jõud ja pani ennast maksma. Oleme Tarvast sel hooajal kaks korda võitnud, ka nende koduväljakul. Täna oli nende päev. Ei saa öelda, et me selle hõbeda võitsime.“

scroll to top
Inline
Inline