Levice asus tugeva neljanda veerandajaga poolfinaalseeriat juhtima

-Tanel Kurbas | Foto: Lukáš Droppan

Slovakkia korvpalli kõrgliiga poolfinaalis teenis Tanel Kurbase kodumeeskond Levice raske, 67:65 võidu Komarno Riekeri üle ja läks seeriat 2:1 juhtima.

Võõrustaja Levice jaoks ei alanud kohtumine hästi, sest poolajaks oldi viiepunktilises kaotusseisus ning enne viimast veerandaega juhtis Komarno 56:45. Seejärel suutis kodumeeskond teha aga võimsad kümme minutit, kui visati 22 punkti vastaste üheksa vastu ning koos sellega saadi ka magus võit kätte.

Tanel Kurbas sai mängida 24 minutit ning viskas 6 punkti (vabavisked 0/2, kahesed 3/5, kolmesed 0/3). Lisaks kogus ta 6 lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi ühe pallikaotuse ja isikliku vea ning tema vastu sooritati 6 viga. Souleyman Diabate Mouloukou oli meeskonna parim 18 punkti ning 8 resultatiivse sööduga. Komarnole tõi Boban Tomic 19 punkti ning 11 lauapalli.

Meeskonnad peavad järgmise mängu 18. aprillil.