fbpx
Close

Gert Dorbek põhiturniirist: kolmas koht oli ülemuste seatud miinimumeesmärk

Avatar

Rapla Avis Utilitase mängija Gert Dorbek rääkis pärast põhiturniiri viimases mängus teenitud 94:64 võitu Tallinna Kalev/TLÜ vastu, et hoolimata sellest tuleb sama tiimi vastu veerandfinaalis valvel olla.

“Kuna meil on nendega pikk seeria ees, siis sellest võidust ei tasu mingeid järeldusi teha. Me ei tea, mida nad võib-olla kavaldama tulid. Esimene poolaeg oli vahe 20, lõpuks 30 punkti – teine poolaeg oli võrdne pusimine. Midagi väga ilusat me väljakul ise ei teinud, aga tasub valvel olla, sest see 30-punktiline vahe ei näita midagi,” rääkis Dorbek Rapla korvpallimeeskonna Facebooki lehele antud intervjuus.

Senisele hooajale tagasi vaadates ütles Dorbek, et miinimumeesmärk sai siiski täidetud ning kaks meeskonda olid pigem teisest puust. “Parem olnuks teine koht. Kalev/Cramo oli põhiturniiril kõigist ikkagi selgelt üle. Tartu mängis ka teise poole hooajast stabiilselt ja väga hästi. Meil oli 2-3 mängu nendega ja reaalset šanssi ei tekkinud. Kolmas koht oli ülemuste seatud miinimumeesmärk: saad veerandfinaalis koduväljakueelise ja siis vaatame edasi. Veerandfinaal tuleb kõigepealt aga ära mängida ja ma arvan, et midagi kerget seal tulemas pole. Vastas on kogenud meeskond ja ka peatreener.”

scroll to top
Inline
Inline