fbpx
Close

Leemet Böckler: mina unistan NBA-st ja usun, et saan sellega ka hakkama

Avatar
-Leemet Böckler | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcastis “Möödavise” käis viimati külas TalTechi viskav tagamängija Leemet Böckler, keda peetakse Eesti noorema generatsiooni mängumeestest üheks andekamaks palluriks. 18-aastase ja 2-meetrise tagamehe tee viib teda uueks hooajaks ookeani taha NCAA üliõpilasliigasse ning edasised unistused on Böckleril kõrged.

“Mul on kogu aeg olnud siht minna USA ülikooli mängima. Kui ma oleks tahtnud kusagile mujale välismaale minna, siis oleksin juba ammu läinud,” sõnas juba suvel ookeani taha siirduv ja sügisel Saint Mary’se kolledžis hooaega alustav Böckler.

Saint Mary’s oli Böcklerist juba ammu huvitatud ja suurt kaalumiskohta noormehele ei tekkinud, kuna tegemist on kõrgetasemelise kooliga, kus on kindlasti võimalik edasi areneda. “Seal pannakse suhteliselt palju kaitsele rõhku, äkki saan seal selle ka selgeks,” muigas Böckler. Talendika tulevikumehe sõnul peaks kõrgemal tasemel tema plussiks olema skoorimine ja 1,5-2 aastat on tööd tehtud selle nimel, et temast saaks väga ohtlik viskaja.

Oma kõrgetest eesmärkidest noormees saladust ei tee ning nagu paljudel teistel korvpalluritel on ka temal soov jõuda maailma kõige kõvemate meeste hulka madistama: “Mina unistan NBA-st. Olen seda juba varasemalt ka välja öelnud. Tahan täiesti tippu välja jõuda ja usun, et saan sellega ka hakkama.”

Kuula “Möödaviske” 18. osa:

scroll to top
Inline
Inline