fbpx
Close

Levice mänedžer: keegi pole meie klubis nii kõvasti ja palju treeninud kui Mihkel Kirves

Avatar
-Mihkel Kirves | Foto: basketballevice.sk

Teisipäeva hommikul avaldasime Korvpall24.ee portaalis info, et 23-aastane ja 198 cm pikkune eestlasest ääremängija Mihkel Kirves lahkub Slovakkia kõrgliigast Levice klubist Tšehhi meistrisarja punase laterna Brno ridadesse. Päeva jooksul kinnitas seda ka Levice oma kodulehel ning lisas mänedžer Ladislav Garaj kommentaari tekkinud olukorrale.

“Oleme Mihkli ja tema agendiga nendel teemadel suhelnud umbes jõulupühadest saadik. Mängijal on olnud rahulolematus Levices saadud minutite osas. Kuna tegemist on noore korvpalluriga, siis peaks ta mänguminutid olema kindlasti suuremad, aga meie siin Levices ei saa seda talle garanteerida,” sõnas Garaj, kelle sõnul Slovakkia klubi oleks eelistanud, et eestlane jääks nende juurde.

“Istusime Mihkliga korduvalt asja arutama, kuid kuna ta oli juba otsuse teinud, et ei soovi siia jääda, siis polnud mõtet hakata teda ümber veenma,” selgitas Garaj klubi poolset seisukohta, miks eestlasest oldi nõus hooaja keskel siiski loobuma.

Mänedžeri info kohaselt pidi Kirves esialgu tagasi tulema Eestisse, kuid viimasel hetkel tuli välja Tšehhi klubi Brno, kus mitmed korvialused mehed vigastatud.

“Ühest küljest me saime tema rahulolematusest aru, kuid teisalt oli Kirvese kasutamise võimalikkus eriti rünnakul meie meeskonna jaoks piiratud,” analüüsis Garaj.

Mänedžer lisas lõpuks eestlase suureks kiituseks: “Pean ütlema seda, et minu klubis oldud aja jooksul pole ükski teine mängija nii kõvasti ja nii palju trenni teinud, kui seda tegi Kirves. Ta on väga sihikindel ja usun, et temast palju andekamad mängijad võtavad tema meeskondlikkuse endale eeskujuks.”

Loe ka: Mihkel Kirves lahkus Slovakkiast Tšehhi kõrgliigasse suuremate mänguminutite jahile

scroll to top
Inline
Inline