fbpx
Close

Lennukilt otse mängule sattunud Rapla värskeim leegionär: ilm on siin külm, aga inimesed meeldivad

-Brian Williams | Foto: Ekraanitõmmis

Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskond teenis neljapäeval Tallinnas emotsionaalse 86:83 lisaajavõidu Tallinna Kalev/TLÜ vastu. Debüüdi tegi tiimi eest ka ameeriklasest tagamees Brian Williams, kes alles samal päeval enda jaoks harjumatus kliimas maandus.

“Ilm on siin külm, aga inimesed on seni olnud väga meeldivad. Mul on kõik vajalik olemas ning mul on hea meel siin olla,” sõnas varem NBA tütarliigas, Ungaris ja eestlastele hästi tuttavas Slovakkia klubis Levice mänginud 26-aastane ja 197 cm pikkune mängumees Rapla korvpallimeeskonna Facebooki lehel avaldatud videos.

Oma esimese mängu kohta mehel veel palju rääkida ei olnud, kui värskelt lennukist maha tulnuna anti talle peatreener Toomas Annuki poolt 9 minutit sisseelamiseks. “Publik oli imeline ja meil mehed tegid otsustavatel hetkedel tähtsaid sooritusi. Mulle öeldi, et mind taheti episoodiliselt mängu panna, et natuke juba harjuksin. Lähen kindlasti veel paremaks, sest saabusin Eestisse alles täna ning plaanin tööd tehes areneda,” lubas avamängus kaks punkti kirja saanud tagamees.

Liigataseme ja Rapla fännide kohta oli mehel juba esimese mänguga arvamus kujundatud: “Väga hea liiga tundub olevat. Olen väga õnnelik, et siia sattusin. Fännid olid vägevad, loodetavasti saame neid hooaja lõpuks veel juurde.”

Rapla (11-11) meeskond saab nüüd rohkem kui kümme päeva trenni teha, kui järgmisena sõidetakse 27. veebruaril külla Tartu Ülikoolile (10-11), kes on tabelis nende lähim jälitaja.

scroll to top