KK Viimsist jagu saanud Rae Koss/Hansaviimistlus kindlustas tabelis kolmandat kohta

-Andres Andrei | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas peeti reedel kaks kohtumist, kus Rae Koss/Hansaviimistlus lõpetas enda jaoks eduka nädala kodusaalis tähtsa 66:61 (16:19, 25:16, 10:13, 15:13) võiduga KK Viimsi/Kesklinna KK üle ning TTÜ Korvpallikool mängis koguni 106:45 üle Spordiklubi Haapsalu.

Rae Koss pani võidule aluse võimsa teise veerandiga, mis võideti üheksa punktiga. Andres Andrei viskas võitjate parimana 18 punkti ja hankis 9 lauapalli, Robert Lilleõis tegi 13 punkti ja 13 lauapalliga korraliku kaksikduubli ning Sander Püüa lisas 12 silma.

KK Viimsi/Kesklinna KK poolel jõudis ainsana kahekohalise punktisummani Kevin Sünd, kes kogus 18 punkti. Jorgen Rikberg lisas 9 silma.

TTÜ Korvpallikool mängis kodusaalis Spordiklubi Haapsalu üle 106:45 (25:6, 31:15, 26:10, 24:14). Stiven Vatin kogus parimana 20 punkti, Rasmus Raap tõi 19, Marcus Neiland lisas 17 ja Roger Mäemets 14 silma. Kaotajate poolel viskasid Silver Tuisk 15, Dmitri Tšerepanov 13 ja Jarmo Lempe 12 punkti.

Liigatabelis rebis kolmandal kohal paiknev Rae Koss/Hansaviimistlus (8-2) nüüd oluliselt lähima jälitaja KK Viimsi/Kesklinna KK (5-5) eest ära. TTÜ Korvpallikool (3-5) on 5. kohal ning Spordiklubi Haapsalu (1-9) kaheksas. Veerandfinaali pääseb alagrupi neli parimat.